sobota, 20 czerwca 2009

Koralikowa próba Broszka


Zaraziła mnie Arkadia, ,,koralikowym bakcylem"...
Bardzo mi się chciało spróbować, wyszło na szybko, dopóki, chęć nie przepadła.
Bardzo przyjemna zabawa, muszę pouczyć się używać schematów, bo robiłam, co przyszło do głowy...

11 komentarzy:

Arkadia pisze...

Wiedziałam,czułam telepatycznie,że też spodoba Ci się ta "dłubaninka".A w dodatku jak zaczną wychodzić takie klejnoty,na szybko,pierwszy raz?To co będzie potem? A to w środku,to zdekupażowane,pokrakane drewienko,czy co? Bardzo ładne i kolorystycznie idealnie dobrane.Gratulacje!!!

Lietdeco pisze...

Arkadia, dziękuję...
Tak w środku drewienko pokrakane, nic za bardzo fajnego nie przygotowałam , nie wiedziałam czy w ogóle coś z tego wyniknie.

Arkadia pisze...

Super!Ja właśnie "dochodzę" i tropię jak to one oplatają szklane kaboszony,lub kamienie naturalne.Ciekawa jestem,czy masz jakąś specjalną igłę do nawlekania,bo podobno taka istnieje(ma końce równej grubości),czy nawlekasz bezpośrednio na żyłkę?Do 2 mm koralików mam żyłkę cieniutką jak nitka i bardzo mi się wygina przy nawlekaniu,co trochę wkurza :c)

Lietdeco pisze...

Igła do koralików też mi się wygina, jest cieniutka, i problem mi z nawlekaniem nici, w okularach i to się bawię...na żyłkę nie próbowałam, nawlekam cieniutką nic, do szycia skóry. Nie wiem czy idzie bezpośrednio na żyłkę, za mało o tym wiem.
Próbowałam oplatać kaboszon,wieczorem, on taki wypukły i nie równy, straciłam dużo czasu,nie jest dobrze, nie wiem czy da się wyrównać rzędy koralików.

Penelopa pisze...

Narobiłaś mi smaka na koraliki swoim klejnocikiem.Bardzo ciekawy efekt uzyskałaś. Jestem ciekawa Twoich dalszych eksperymentów ;)
Pozdrawiam :)

Casa Oficio pisze...

Hello!!!

Kasia pisze...

Śliczności. Dlaczego to tak ładnie wygląda? Koraliki klejone?

Carpacar pisze...

Gracias por tu visita, he venido a visitar tu blog y me ha encantado todo, tienes unos trabajos muy buenos y bonitos, felicidades.
Besos, Mamen.

Lietdeco pisze...

Kasiu dziękuję, a koraliki są przyszywane do osnowy.

Migla pisze...

Sveika, Lietuve, :)
Labai graži segė :) gražios spalvos, ir dailiai apverta karoliukais. :) Super!

日月神教-向左使 pisze...

AV,無碼,a片免費看,自拍貼圖,伊莉,微風論壇,成人聊天室,成人電影,成人文學,成人貼圖區,成人網站,一葉情貼圖片區,色情漫畫,言情小說,情色論壇,臺灣情色網,色情影片,色情,成人影城,080視訊聊天室,a片,A漫,h漫,麗的色遊戲,同志色教館,AV女優,SEX,咆哮小老鼠,85cc免費影片,正妹牆,ut聊天室,豆豆聊天室,聊天室,情色小說,aio,成人,微風成人,做愛,成人貼圖,18成人,嘟嘟成人網,aio交友愛情館,情色文學,色情小說,色情網站,情色,A片下載,嘟嘟情人色網,成人影片,成人圖片,成人文章,成人小說,成人漫畫,視訊聊天室,a片,線上遊戲,色情遊戲,日本a片,性愛